Balzám na rty Úžasný balzámek na rty. Má krásnou barvu - není tak intenzivní jako u rtěnky, ale rtům dodá přirozeně zabarvenou barvu. Navíc rty vyživuje a ty jsou po aplikaci jemné a hydratované.
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
Úžasná rtěnka.Krásná rtěnka, která hydratuje a při nanášení se na rtech jakoby rozplývá.
Dostala jsem ji s malou vadou, nedopadá dobře, ale celkově je skvělá.
Skvělý balzám Balzám barví do růžová s lehkým nádechem třpytek, lesklý a hezký odstín, vydrží několik hodin. Balení je originální a stylové ale přijde mě zbytečně velké. Jinak balzám doporučuji na 100%.
Balzám na rty Úžasný balzámek na rty. Má krásnou barvu - není tak intenzivní jako u rtěnky, ale rtům dodá přirozeně zabarvenou barvu. Navíc rty vyživuje a ty jsou po aplikaci jemné a hydratované.
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky