Super pro glowy přirozený lookMá krásný přirozený glowy efekt a to i pro někoho s menšími rty. Je to skvělé pro autentický korejský nebo douyin styl makeupu. Celkově značka Rom&nd je za mě jednoduchá a affordable variantČíst více
skvělý leskpřišel mi jen včera, ale už jsem se zamilovala. mám odstín cherry cola 70%. lesk je příjemný na rtech jako balzam a voní jako třešňové koláče. strřně podobná textura jako u nyx fat oil - lipČíst více
Super pro glowy přirozený lookMá krásný přirozený glowy efekt a to i pro někoho s menšími rty. Je to skvělé pro autentický korejský nebo douyin styl makeupu. Celkově značka Rom&nd je za mě jednoduchá a affordable variantČíst více
skvělý leskpřišel mi jen včera, ale už jsem se zamilovala. mám odstín cherry cola 70%. lesk je příjemný na rtech jako balzam a voní jako třešňové koláče. strřně podobná textura jako u nyx fat oil - lipČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky