Šampon Šampon je potřeba pořádně promasírovat do pokožky hlavy až se vám udělá pěna. Pomohl mi na moje jemné a rychle se mastící vlasy. Mám je hladké, silnější, méně padají a nejsou splihlé. DoporuČíst více
SpokojenostTento šampon je fajn, vůně je bylinková a vlasy mi asi po něm rychleji rostou😊 akorát nevím jestli bude vyhovovat pro rychle mastící se pokožku. Zatim jsem nenašla lepší šampon než je tenhlČíst více