Krásné vlaskyPoužívám vždy po šampónu a kondicionéru. Je to skvělý produkt. Nechavám na vláskach nejlepe 20 minut. Můj tip pro lepší účinek, zabalit si vlásky do fólie. Pak jsou vlásky opravdu krásné.
Krásné vlaskyPoužívám vždy po šampónu a kondicionéru. Je to skvělý produkt. Nechavám na vláskach nejlepe 20 minut. Můj tip pro lepší účinek, zabalit si vlásky do fólie. Pak jsou vlásky opravdu krásné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky