PY Balancing Gel 💙Miluji všechny produkty z "modré řady" od Pyunkang Yul (kromě ATO), ale tento gel je opravdu výjimečný. Skvěle "uzamkne" vlhkost uvnitř pleti, aniž by zanechal těžký pocit. Mám citlivou smíšČíst více
Bez parfemaceGel je bez parfemace, po natření nedráždí, zatím nevím z dlouhodobého hlediska, co udělá s nečistou pleťí, ale za tu cenu je to dobrý produkt. Koupím opakovaně, snese jej i citlivá pleť.
Není určeno pro suchou pleťMám citlivou smíšenou/mastnou pleť a tento hydratační krém mi opravdu vyhovuje, obzvlášť v létě, kdy se mi pleť mastní.
Je velmi lehký, dobře se vstřebává do pleti - nezanechává žádnou lepkČíst více
Lehký gelový krémTento gelový krém má lehkou texturu a nezatěžuje pleť. Na zimu mi nevyhovuje, protože mám suchou pleť a jsem ve vyšším věku. Ale na léto, při horkém počasí, byl skvělý. Používám ho pouze běhČíst více
PY Balancing Gel 💙Miluji všechny produkty z "modré řady" od Pyunkang Yul (kromě ATO), ale tento gel je opravdu výjimečný. Skvěle "uzamkne" vlhkost uvnitř pleti, aniž by zanechal těžký pocit. Mám citlivou smíšČíst více
Bez parfemaceGel je bez parfemace, po natření nedráždí, zatím nevím z dlouhodobého hlediska, co udělá s nečistou pleťí, ale za tu cenu je to dobrý produkt. Koupím opakovaně, snese jej i citlivá pleť.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky