Dobrá esenceZdá se mi příjemná, dobře se nanáší. Je bez parfemace. Trochu nešikovně je vymyšleno balení. Flakonek je skleněný s oválným tvarem, který je velice snadné převrhnout.
Dobrá esenceZdá se mi příjemná, dobře se nanáší. Je bez parfemace. Trochu nešikovně je vymyšleno balení. Flakonek je skleněný s oválným tvarem, který je velice snadné převrhnout.