Příjemné......tělové mléko nebo spíš krém. Jemný, dobře se vstřebá a krásně voní. Nedráždí kůži po oholení, naopak zklidní a zvláčňuje. Zbytečně nemastí a nelepí.
Velmi příjemná emulze Super produkt. Spíš než olej připomíná křemíkovou emulzi. Konzistence je velmi příjemná, hedvábná. Vůně není nijak výrazná, ale je příjemná. Doporučuji.
Příjemné......tělové mléko nebo spíš krém. Jemný, dobře se vstřebá a krásně voní. Nedráždí kůži po oholení, naopak zklidní a zvláčňuje. Zbytečně nemastí a nelepí.
Velmi příjemná emulze Super produkt. Spíš než olej připomíná křemíkovou emulzi. Konzistence je velmi příjemná, hedvábná. Vůně není nijak výrazná, ale je příjemná. Doporučuji.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky