baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky