Objednáno 3x a spokojenostStříbrná řada Medi-peel je za mě skvělá, pokud potřebujete vyživit obličej, ale zase nehledáte nic "echt" mastného. Vyhovuje mi gelová konzistence tonika, které obličej nasaje a po sléze nanČíst více
Skvělý tonerTento toner velmi doporučuji. Výborně hydratuje, pleť je krásně připravená na další pečující kroky. Já jsem si tentokrát pořídila i ampulkové sérum a krém stejné značky, jsem opravdu spokojeČíst více
Objednáno 3x a spokojenostStříbrná řada Medi-peel je za mě skvělá, pokud potřebujete vyživit obličej, ale zase nehledáte nic "echt" mastného. Vyhovuje mi gelová konzistence tonika, které obličej nasaje a po sléze nanČíst více
Skvělý tonerTento toner velmi doporučuji. Výborně hydratuje, pleť je krásně připravená na další pečující kroky. Já jsem si tentokrát pořídila i ampulkové sérum a krém stejné značky, jsem opravdu spokojeČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky