Doporučuji to 💗Má příjemnou vůni a na pokožce hlavy je velmi příjemný. Mám citlivou pokožku, takže často svědí, ale po tomto séru se pokožka zklidní. Cítí lehký příjemný chlad, který je velmi osvěžující. VČíst více
SpokojenostTento šampon je fajn, vůně je bylinková a vlasy mi asi po něm rychleji rostou😊 akorát nevím jestli bude vyhovovat pro rychle mastící se pokožku. Zatim jsem nenašla lepší šampon než je tenhlČíst více
Doporučuji to 💗Má příjemnou vůni a na pokožce hlavy je velmi příjemný. Mám citlivou pokožku, takže často svědí, ale po tomto séru se pokožka zklidní. Cítí lehký příjemný chlad, který je velmi osvěžující. VČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky