Dobrý kondicionér na vlasy Tento kondicionér používám už 2 měsíce, dávám mu 8,5/10. Vlasy se stanou hebkými, snadněji se rozčesávají a mají lehkou vůni.
Skvělý výsledek a příjemný bonus k nákupuMoje vlasy mají tendenci se cuchat. Už po prvním použití byly znatelně jemnější a přišly mi i lesklejší. Rozčesávání je bez problémů. Jsem velmi spokojená s nákupem.
Také bych chtěla pochválČíst více
První zkušenost s Ksisters, která potěšilaDnes mi dorazil balíček od Ksisters a byla jsem velmi příjemně překvapená. Kromě svého nákupu jsem dostala spoustu vzorečků, které si můžu vyzkoušet, a navíc i pleťovou masku jako dárek k obČíst více
Dobrý kondicionér na vlasy Tento kondicionér používám už 2 měsíce, dávám mu 8,5/10. Vlasy se stanou hebkými, snadněji se rozčesávají a mají lehkou vůni.