Хороший, чудовий тонікЦей тонік дуже приємний. Його аромат дуже м'який і приємний. У мене дуже суха і чутлива шкіра. Мені це дуже підходить. Мені подобається використовувати його, і я обов’язково куплю його зновуЧитати далі
Хороший, чудовий тонікЦей тонік дуже приємний. Його аромат дуже м'який і приємний. У мене дуже суха і чутлива шкіра. Мені це дуже підходить. Мені подобається використовувати його, і я обов’язково куплю його зновуЧитати далі