Крем для очей «Сеул 1988»Для мене один з найкращих кремів... Помітно покращення при використанні... Але я поки що не використовую його щодня 😉 Мені 64 роки, я знаю, що зморшки повністю не зникнуть, але, сподіваюся,Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу