чудовоЧудовий продукт, який дуже приємний на шкірі. Єдине, що мене засмучує, це те, що мої патчі продовжують сповзати, але це, мабуть, моя вина, тому я не можу звинуватити цей продукт
Дуже приємноЯ тримала його в холодильнику, було дуже освіжаюче накладати патчі під очі вранці. Я б точно купила його ще раз, але лише зрідка, це дорога справа.
чудовоЧудовий продукт, який дуже приємний на шкірі. Єдине, що мене засмучує, це те, що мої патчі продовжують сповзати, але це, мабуть, моя вина, тому я не можу звинуватити цей продукт
Дуже приємноЯ тримала його в холодильнику, було дуже освіжаюче накладати патчі під очі вранці. Я б точно купила його ще раз, але лише зрідка, це дорога справа.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу