Це не образить, не схвилюєНастільки помірно зволожуючий... чудово та швидко вбирається. Отримала в подарунок і була дуже приємно здивована. Це дійсно легкий гель, більше для жирної шкіри, у мене суха шкіра, і я викорЧитати далі
Приємний сюрпризЦе гель-крем, він має легкий аромат і дуже приємний на дотик. У мене жирна шкіра, а іноді й акне, він мені добре підходить. Поки що задоволена.
Хороша сутністьМені здається приємним, добре наноситься. Він не містить ароматизаторів. Упаковка трохи незграбно оформлена. Флакон скляний овальної форми, який дуже легко перекинути.
Супер базовий Приємна есенція, перед використанням її необхідно змішати. Він освітлює шкіру і швидко вбирається. Для мене плюсом є те, що флакон скляний.
Може бутиТільки почала ним користуватися, пахне приємно, але мені не подобається, що на обличчі залишає білу плівку, тому треба як слід втирати і стежити, щоб не залишилося білих слідів. Чи справді вЧитати далі
Це не образить, не схвилюєНастільки помірно зволожуючий... чудово та швидко вбирається. Отримала в подарунок і була дуже приємно здивована. Це дійсно легкий гель, більше для жирної шкіри, у мене суха шкіра, і я викорЧитати далі
Приємний сюрпризЦе гель-крем, він має легкий аромат і дуже приємний на дотик. У мене жирна шкіра, а іноді й акне, він мені добре підходить. Поки що задоволена.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу