Дуже гарна емульсіяЛегка текстура, швидке вбирання та свіжий ненав'язливий аромат.
Використовую перед кремом.
Після нанесення він не обтяжує мою жирну шкіру, а кінцевим ефектом є ніжний поцілунок.
Корпус насосЧитати далі
Відмінний тонікЦей тонік зволожує та живить, але водночас він легкий і зовсім не жирний. Я також вважаю його корисним у поєднанні з відтінком для шкіри, він надає шкірі ніжного сяйва. Рекомендую його.
Чудове доповнення до вашого розпорядку дняВін чудово зволожує шкіру. Незважаючи на ледь помітний аромат, не подразнює. Особливо підходить взимку. Оскільки емульсія знаходиться під кремом і не така жирна, як олія, у мене приємніше віЧитати далі
Велике відкриттяЯ отримала цю емульсію як пробник і просто закохалася в неї. Приємна консистенція, гарний легкий аромат, шкіра одразу ж живиться, я використовувала її кілька разів на день під час відпустки Читати далі
Чудові пептидиДуже хороші пептиди, я був вражений! Моя шкіра суха, але після них вона живиться і пружна. Залишає трохи липкості, але мене це не турбує. Витрата дуже економна
Емульсія Emulze Cell Toxing DermajoursЕмульсія дуже зволожує, має ніжний аромат і добре вбирається шкірою. При жирній шкірі використовую вдень замість крему під SPF. Єдиний мінус, який я бачу, це упаковка, в якій немає насоса.
Легка емульсіяЕмульсія чудово зволожує та миттєво пом'якшує шкіру. Будь-яке лущення, сухість, напруга, навіть рани і прищики, вони зволожують і живлять. Влітку використовую замість крему.
Зволожуюче молочко ATO Lotion Blue LabelНа перший погляд, зволожуюче молочко сильніше лягає на шкіру, але через деякий час воно починає повільно вбиратися, і шкіра стає приємно зволоженою. Так добре для мене
Чудова колагенова емульсіяОдразу після нанесення шкіра стає більш гладкою та живленою, легше наносити макіяж. Після ранкового нанесення і протягом дня шкіра обличчя відчуває себе комфортно, відсутні неприємні відчуттЧитати далі
я рекомендуюЯ використовую його протягом місяця в поєднанні з кремом для повік від того ж бренду, і це чудово для мене. Приємна консистенція, не липка, не має різкого запаху, дозування здійснюється за дЧитати далі
Дуже гарна емульсіяЛегка текстура, швидке вбирання та свіжий ненав'язливий аромат.
Використовую перед кремом.
Після нанесення він не обтяжує мою жирну шкіру, а кінцевим ефектом є ніжний поцілунок.
Корпус насосЧитати далі
Відмінний тонікЦей тонік зволожує та живить, але водночас він легкий і зовсім не жирний. Я також вважаю його корисним у поєднанні з відтінком для шкіри, він надає шкірі ніжного сяйва. Рекомендую його.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу