Неоген ПробіотикиКористуюся більше року, за ціною великої упаковки вистачає надовго. Легкий крем, швидко вбирається в шкіру, легкий приємний аромат. Мої дрібні прищики зникли, шкіра після нього красива. ВзимЧитати далі
Відмінний тонікЦей тонік зволожує та живить, але водночас він легкий і зовсім не жирний. Я також вважаю його корисним у поєднанні з відтінком для шкіри, він надає шкірі ніжного сяйва. Рекомендую його.
Чудове доповнення до вашого розпорядку дняВін чудово зволожує шкіру. Незважаючи на ледь помітний аромат, не подразнює. Особливо підходить взимку. Оскільки емульсія знаходиться під кремом і не така жирна, як олія, у мене приємніше віЧитати далі
Велике відкриттяЯ отримала цю емульсію як пробник і просто закохалася в неї. Приємна консистенція, гарний легкий аромат, шкіра одразу ж живиться, я використовувала її кілька разів на день під час відпустки Читати далі
Омолодження 😃Без духів, дуже приємна консистенція, добре лягає на шкіру, бачу зміни напруги шкіри навколо очей. Гідрати.
Невеликий мінус за коротку шию на насосі, доводиться нахиляти. Упаковки об'ємом 12Читати далі
Емульсія Emulze Cell Toxing DermajoursЕмульсія дуже зволожує, має ніжний аромат і добре вбирається шкірою. При жирній шкірі використовую вдень замість крему під SPF. Єдиний мінус, який я бачу, це упаковка, в якій немає насоса.
Легка емульсіяЕмульсія чудово зволожує та миттєво пом'якшує шкіру. Будь-яке лущення, сухість, напруга, навіть рани і прищики, вони зволожують і живлять. Влітку використовую замість крему.
Зволожуюче молочко ATO Lotion Blue LabelНа перший погляд, зволожуюче молочко сильніше лягає на шкіру, але через деякий час воно починає повільно вбиратися, і шкіра стає приємно зволоженою. Так добре для мене
Чудова колагенова емульсіяОдразу після нанесення шкіра стає більш гладкою та живленою, легше наносити макіяж. Після ранкового нанесення і протягом дня шкіра обличчя відчуває себе комфортно, відсутні неприємні відчуттЧитати далі
я рекомендуюЯ використовую його протягом місяця в поєднанні з кремом для повік від того ж бренду, і це чудово для мене. Приємна консистенція, не липка, не має різкого запаху, дозування здійснюється за дЧитати далі
Неоген ПробіотикиКористуюся більше року, за ціною великої упаковки вистачає надовго. Легкий крем, швидко вбирається в шкіру, легкий приємний аромат. Мої дрібні прищики зникли, шкіра після нього красива. ВзимЧитати далі
Відмінний тонікЦей тонік зволожує та живить, але водночас він легкий і зовсім не жирний. Я також вважаю його корисним у поєднанні з відтінком для шкіри, він надає шкірі ніжного сяйва. Рекомендую його.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу