я рекомендуюЯ використовую його протягом місяця в поєднанні з кремом для повік від того ж бренду, і це чудово для мене. Приємна консистенція, не липка, не має різкого запаху, дозування здійснюється за дЧитати далі
Я рекомендуюЛосьйон добре зволожує шкіру, без липкої плівки, мені подобається використовувати його влітку замість крему під макіяж або SPF. Купую його неодноразово, рекомендую.
Відмінний тонікЦей тонік зволожує та живить, але водночас він легкий і зовсім не жирний. Я також вважаю його корисним у поєднанні з відтінком для шкіри, він надає шкірі ніжного сяйва. Рекомендую його.
Чудове доповнення до вашого розпорядку дняВін чудово зволожує шкіру. Незважаючи на ледь помітний аромат, не подразнює. Особливо підходить взимку. Оскільки емульсія знаходиться під кремом і не така жирна, як олія, у мене приємніше віЧитати далі
Зволожуюче молочко ATO Lotion Blue LabelНа перший погляд, зволожуюче молочко сильніше лягає на шкіру, але через деякий час воно починає повільно вбиратися, і шкіра стає приємно зволоженою. Так добре для мене
я рекомендуюЯ використовую його протягом місяця в поєднанні з кремом для повік від того ж бренду, і це чудово для мене. Приємна консистенція, не липка, не має різкого запаху, дозування здійснюється за дЧитати далі
Я рекомендуюЛосьйон добре зволожує шкіру, без липкої плівки, мені подобається використовувати його влітку замість крему під макіяж або SPF. Купую його неодноразово, рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу