Чарівна упаковка!Мені сподобався дизайн упаковки. Купив завдяки пропозиції маленьких "зразків". Я була права, маленькі упаковки цих кремів будуть чудовим подарунком;-) Зелений і рожевий креми приємно пахнутьЧитати далі
Найкращий крем, який у мене коли-небудь бувВін чудовий, легкий, але все ж супер зволожуючий. Має чудовий трав'яний аромат.
У мене дуже чутлива шкіра, яка часто реагує закупорюванням та прищами. Після цього крему в мене нічого такого Читати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Задоволення 100%Я шукала «більш натуральну» косметику, у мене зріла, комбінована шкіра зі схильністю до періодичного акне... Крем чудово вбирається, не липкий, не залишає відчуття жирності на шкірі, легкий.Читати далі
Легкий, приємний кремЯ замовила його бо отримала в подарунок пробну версію і він мені сподобався. Крем класно зволожує і заспокоює шкіру. Можливо не всім підійде, але для моєї шкіри він ідеальний. А ще мені дужеЧитати далі
Крем-тріщинаЧудовий вибір для тих, хто шукає надійний крем для відновлення шкірного бар'єру, заспокоєння та забезпечення тривалого зволоження без зайвого подразнення.
Жирні вершкиОтже, попри позитивні відгуки, крем був для мене досить важким. У мене чутлива шкіра з судинами, зрідка з'являються незначні вугрі, і після використання крему стан трохи погіршився. Шкіра стЧитати далі
Дивовижний кремЯ не очікувала багато чого від формули цього крему, але я помилилася. Аромат чудовий, нагадує мені чорничні Орбітки🫐 консистенція крему дуже приємна, густіша, крем дуже швидко вбирається в Читати далі
Гарний кремГарне співвідношення ціни та якості. Крем має гелеву консистенцію, що підходить моїй шкірі. Він заспокоював шкіру, не закупорював пори та не викликав жодного іншого дискомфорту. У мене простЧитати далі
Крем Fruida Мій улюблений корейський бренд. Цей крем чудово зволожує. Ви можете придбати його в невеликій упаковці та ідеально носити кудись у своїй сумочці щодня😊
Чарівна упаковка!Мені сподобався дизайн упаковки. Купив завдяки пропозиції маленьких "зразків". Я була права, маленькі упаковки цих кремів будуть чудовим подарунком;-) Зелений і рожевий креми приємно пахнутьЧитати далі
Найкращий крем, який у мене коли-небудь бувВін чудовий, легкий, але все ж супер зволожуючий. Має чудовий трав'яний аромат.
У мене дуже чутлива шкіра, яка часто реагує закупорюванням та прищами. Після цього крему в мене нічого такого Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу