ІдеальноЗамовляла на цьому сайті вперше, ще не користувалася цією компанією.У крему приємний нехімічний аромат, легка текстура. Я буду ним користуватися.
Чудове зволоження на літоКонсистенція гелю мені підходить для сухої та чутливої шкіри влітку. Взимку мені було б занадто «мокро» і водянисто. Це правда, що він трохи липкий, але коли ви використовуєте макіяж, він стЧитати далі
ІдеальноЗамовляла на цьому сайті вперше, ще не користувалася цією компанією.У крему приємний нехімічний аромат, легка текстура. Я буду ним користуватися.