Дуже крутий продукт, перевершив мої очікуванняВперше користувалася педами і не покладала великих надій. Але вони приємно здивували. Досить не погано охолоджують і прибирають темні кола. Їх можна використовувати щодня, мене це дуже тішитЧитати далі
Дуже крутий продукт, перевершив мої очікуванняВперше користувалася педами і не покладала великих надій. Але вони приємно здивували. Досить не погано охолоджують і прибирають темні кола. Їх можна використовувати щодня, мене це дуже тішитЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу