РозслабтесяПрокладки набиті. У когось є шпатель, щоб їх зняти? Як на мене, вони слизькі, і коли вперше їх наносиш, якщо стояти, вони сповзають, доводиться лежати. Тому після нанесення вони для мене печЧитати далі
РозслабтесяПрокладки набиті. У когось є шпатель, щоб їх зняти? Як на мене, вони слизькі, і коли вперше їх наносиш, якщо стояти, вони сповзають, доводиться лежати. Тому після нанесення вони для мене печЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу