Дуже крутий продукт, перевершив мої очікуванняВперше користувалася педами і не покладала великих надій. Але вони приємно здивували. Досить не погано охолоджують і прибирають темні кола. Їх можна використовувати щодня, мене це дуже тішитЧитати далі
ЧудовоДивовижна маска для очей. Існує багато подушечок для очей, вони ідеально тримаються, не спадають, не горять, ви можете носити їх годину і не помічати цього, а ефект – безперечно сяюча зона нЧитати далі