Заспокійлива маска з центеллоюМаска дуже приємна, не подразнює, після використання червоні ділянки на обличчі менш помітні. Буду замовляти знову в майбутньому :)
РікУ мене дуже чутлива шкіра, і я купила цей продукт за рекомендацією. Користуюся ним недовго і поки що дуже задоволена. Він зволожує та заспокоює шкіру. Думаю про інші продукти цього бренду 🩷
Чудове очищення Замовила вперше. Дуже приємно пахне, піниться та прекрасно очищає шкіру обличчя. Економний у використанні. Користуюсь вже місяць і ще не закінчився засіб.
Буду замовляти ще
Працює чудовоПерша маска справді очищає пори. Потім олію слід видавити за допомогою паличок, що йдуть у комплекті, що не дуже легко, але пальцями можна добре очистити. А друга маска заспокоює. Звичайно, Читати далі
гарний вибірНа вигляд вода двофазна, рідка з перламутровою суспензією.
Відразу варто зазначити, що маю суху шкіру. Використовую воду вранці, після сну. Вона так живить і очищає шкіру, що немає необхіднЧитати далі
Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
Зволожувальний гель-крем з вітаміном BЗволожувальний гель, який при контакті зі шкірою перетворюється на водну емульсію. Добре вбирається, не липкий, підходить під макіяж. Завдяки водянистій текстурі підходить під гальванічну прЧитати далі
INSTREE Purifying Essence Chestnut Aha 8% Clear EssenceChestnut Aha 8% Clear Essence, у мене було кілька речей цього бренду раніше, і я був ними задоволений. Зараз у мене вперше є есенція, і я повинен сказати, що я зовсім не здивувався, звичайноЧитати далі
відмінний кремнежирний, легкий, приємний «зелений» запах. він підходить для дня, а в літню спеку я також використовувала його як нічний крем. Мені подобається вся лінія Skin79 Cica pine, і я дуже рекомендЧитати далі
Заспокійлива маска з центеллоюМаска дуже приємна, не подразнює, після використання червоні ділянки на обличчі менш помітні. Буду замовляти знову в майбутньому :)
РікУ мене дуже чутлива шкіра, і я купила цей продукт за рекомендацією. Користуюся ним недовго і поки що дуже задоволена. Він зволожує та заспокоює шкіру. Думаю про інші продукти цього бренду 🩷
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу