Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
ДобреЯ вважаю, що продукти цього бренду хороші, потрібно лише спробувати, яке поєднання основних інгредієнтів є правильним і найбільше вам підійде. В іншому ж основний склад той самий, сироватки Читати далі
Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
ДобреЯ вважаю, що продукти цього бренду хороші, потрібно лише спробувати, яке поєднання основних інгредієнтів є правильним і найбільше вам підійде. В іншому ж основний склад той самий, сироватки Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу