Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
Чудова зволожувальна сироваткаУніверсальна зволожуюча сироватка, яка пасує до будь-якого догляду. Підходить для чутливої шкіри. Я обов'язково куплю її ще раз.
Чудовий тонікЧудовий тонік, дуже добре зволожує, купую його неодноразово, ціна також приємна стосовно якості. У мене комбінована шкіра, він мене не сушить, добре зволожує. Використовую його разом із засоЧитати далі
Олія для зняття макіяжуЧудова очищувальна олія, одна з найкращих, які я коли-небудь пробувала. Вона не щипає очі та не викликає жодних проблем зі шкірою. Обов'язково куплю її ще раз.
Найкращий тонер🤩🫶🏻Дівчата, текстура тонера дуже легка, як вода, але ніби це вода з якогось озера, що наповнює шкіру. Він настільки добре зволожує, що після нього шкіра сяюча, доглянута, як після салонної процЧитати далі
НеперевершенийНайкраща сироватка, яку я пробувала. Вона заспокоює, матує, загоює та зволожує шкіру. Я страждаю від розширених пор, і після цієї сироватки вони менш помітні. Упаковка також чудова.
Тонік для заспокоєння з чайним деревом IunikЧудовий тонік, шкіра відчувається свіжою після використання, тримається дуже довго, не залишає відчуття липкості на шкірі. Рідка консистенція, легко наноситься. Однак, він сильніший, ніж я оЧитати далі
СироваткаЦе справжня бомба! Я використовую його вранці та ввечері. Він справді допоміг моїй шкірі. Він чудово загоює та запобігає появі нових прищів. Для мене 10/10.
Гарний кремГарне співвідношення ціни та якості. Крем має гелеву консистенцію, що підходить моїй шкірі. Він заспокоював шкіру, не закупорював пори та не викликав жодного іншого дискомфорту. У мене простЧитати далі
Чудовий тонерПісля тривалого використання, я маю сказати, що цей продукт допоміг покращити текстуру моєї шкіри завдяки Bha кислоті. У поєднанні з алое також заспокоює запалення після прищів. Я рекомендуЧитати далі
Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
Чудова зволожувальна сироваткаУніверсальна зволожуюча сироватка, яка пасує до будь-якого догляду. Підходить для чутливої шкіри. Я обов'язково куплю її ще раз.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу