Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
Чудовий тонікЧудовий тонік, дуже добре зволожує, купую його неодноразово, ціна також приємна стосовно якості. У мене комбінована шкіра, він мене не сушить, добре зволожує. Використовую його разом із засоЧитати далі
ВідмінноУ мене зріла шкіра з пігментними плямами, зморшками та порами. Після застосування моя шкіра гладенька та приємно блискуча, вона приємна, з ледь помітним лимонним відтінком. Дуже рекомендую.
сенсаційний бальзамУ мене комбінована шкіра, і я боялася, що бальзам буде занадто густим. Мені не довелося цього робити. Це, мабуть, найкращий бальзам, який у мене коли-небудь був. Вистачає трохи для всього обЧитати далі
СироваткаЦе справжня бомба! Я використовую його вранці та ввечері. Він справді допоміг моїй шкірі. Він чудово загоює та запобігає появі нових прищів. Для мене 10/10.
ДобреКрем досить непоганий, завдяки хімічним сонцезахисним фільтрам не відбілює шкіру та не залишає неприємної плівки на шкірі. Але зволоження дуже слабке, і при нанесенні більшої кількості шкіраЧитати далі
Сироватка COSRX з ніацинамідомЦя сироватка з легкою в'язкою консистенцією чудово живить і зволожує шкіру, вирівнює її тон і зменшує прояви гіперпігментації. Він дуже швидко вбирається в шкіру, залишаючи її зволоженою та Читати далі
Краще, ніж рожева мадагаскарська центелаЧудово легкий, дуже рідкий, легко та швидко вбирається, не сушить шкіру та мені підходить набагато краще, ніж рожева мадагаскарська центела.
Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі