я рекомендуюУ мене жирна шкіра з порами. Ця пінка добре очищає, приємно пахне, густа, після нанесення на шкіру, коли намочити руки, починає пінитися. Задоволення! :)
Лайк🫶🏻Я використовую засіб для вмивання не тільки для обличчя, а й для зони декольте та плечей. Він добре очищає шкіру, а при регулярному використанні трохи зменшує висипання. Дає відчуття справдіЧитати далі
М'яка шкіраТонік легкий, водянистої текстури, добре вбирається та зволожує. Без парфумів та липкого фільтра. Я використовую його щонайменше у два шари, тоді ефект помітніший, шкіра м’яка та гладенька.
Очищувальна оліяЯ дуже задоволена гідрофільною олією Manyo. Вона чудово знімає макіяж, а шкіра стає м’якою, чистою та без подразнень. Чудовий продукт, дуже рекомендую! 🌿✨
Маска для обличчя Bifida BiomeРекомендую! Шкіра після маски приємна та сяюча, також чудово зволожує 🤍 Інгредієнти мені чудові 😍 Обов'язково спробую маски з інших лінійок :D
100/10Дуже класна сироватка . Водянистої консистенції . Не липка , швидко впитується і класно працює в поєднанні з іншими продуктами . Рекомендую і ще раз куплю .
я рекомендуюУ мене жирна шкіра з порами. Ця пінка добре очищає, приємно пахне, густа, після нанесення на шкіру, коли намочити руки, починає пінитися. Задоволення! :)