ДобреКрем досить непоганий, завдяки хімічним сонцезахисним фільтрам не відбілює шкіру та не залишає неприємної плівки на шкірі. Але зволоження дуже слабке, і при нанесенні більшої кількості шкіраЧитати далі
Занадто жирна для менеТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Я використовувала його влітку вдень. Я наносила крем з SPF вранці, а цей стік раз на день приблизно на 2-3 години. Дуже жирний, я відчувала, як масло на облиЧитати далі
ДобреКрем досить непоганий, завдяки хімічним сонцезахисним фільтрам не відбілює шкіру та не залишає неприємної плівки на шкірі. Але зволоження дуже слабке, і при нанесенні більшої кількості шкіраЧитати далі
Занадто жирна для менеТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Я використовувала його влітку вдень. Я наносила крем з SPF вранці, а цей стік раз на день приблизно на 2-3 години. Дуже жирний, я відчувала, як масло на облиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу