Дуже приємноЯ тримала його в холодильнику, було дуже освіжаюче накладати патчі під очі вранці. Я б точно купила його ще раз, але лише зрідка, це дорога справа.
Дуже приємноЯ тримала його в холодильнику, було дуже освіжаюче накладати патчі під очі вранці. Я б точно купила його ще раз, але лише зрідка, це дорога справа.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу