ПанацеяЯ купив цей продукт більше з цікавості, але це вибух! Вони кусають губи, і чудово їх лікують. Крім того, використовую бальзам і при інших дрібних пошкодженнях - вони швидко заживають і не заЧитати далі
Дуже приємноЯ тримала його в холодильнику, було дуже освіжаюче накладати патчі під очі вранці. Я б точно купила його ще раз, але лише зрідка, це дорога справа.
:)Я вперше спробувала бренд, він був на розпродажі, а крем закінчувався. Має більш гелеву консистенцію, що мені підійшло влітку, трохи крему вистачило. І як бонус чудово пахне :)
Охолоджуюча маскаМаска ідеально лягає на моє маленьке обличчя. Матеріал чудовий, а охолоджений ще кращий. Єдиний мінус для мене, маска товстіша, і деякі частини навколо носа було важче намотати. Але що чудовЧитати далі
приємно здивованийці гелеві подушечки мене здивували. вони прекрасно зволожують і тримають все на місці, більше того, вони не колють. У мене чутлива шкіра, особливо навколо очей.
ПанацеяЯ купив цей продукт більше з цікавості, але це вибух! Вони кусають губи, і чудово їх лікують. Крім того, використовую бальзам і при інших дрібних пошкодженнях - вони швидко заживають і не заЧитати далі