Спалене серцеТакий рожево-червоно-коричневий. Дуже гарно. Я очікувала, що він буде майже таким самим, як відтінок Blur Fudge, але насправді він більш маслянистий та зволожуючий, ніж Blur.
Відтінок 19Гарний відтінок, досить стійкий. Залишає ледь помітний.
Рекомендую відтінок 19 для осінньої палітри кольорів, переважно для глибокої осені.
Він також добре виглядає на шкірі з оливковим підтЧитати далі
Зволожувальний відтінокКоли я вперше відкрила флакон, я трохи злякалася. Тінт мені подарували, і я обрала відтінок 04-каштановий. Я боялася, що він буде дуже темним, або що якщо я потру губи, то він буде всюди. ОдЧитати далі
Найкраща помадаЯк людина, яка любить темніші помади, мушу визнати, що Rom&nd Peeling Angdoo – найкраща помада, яку я коли-небудь пробувала. Гарний темніший відтінок, приємно пахне та довго тримається. РекоЧитати далі
Чудово підходить для сяючого природного виглядуВін має гарний природний сяючий ефект, навіть для тих, у кого менші губи. Він чудово підходить для автентичного корейського макіяжу або макіяжу в стилі доїнь. Загалом, бренд Rom&nd – це просЧитати далі
ЧудовоКолір тримається на моїх губах добрих півдня, іноді мені потрібно повторно наносити (це також залежить від обставин - їжа, напої, сухі губи тощо). На губах продукт ніби продовжує зволожуватиЧитати далі
Етюд «Дорогий коханий» Бін РедВигідна ціна за таку ціну. Тримається чудово, на фотографіях і на руці виглядає досить фіолетовим, але на губах виглядає дуже натурально рожевим. Пахне і має смак трохи як печиво моті або цуЧитати далі
Відтінок 2Гарний колір між помаранчевим та рожевим, світлий. Гарна якість, але трохи липне до сухих ділянок та чорних цяток над верхньою губою. Незважаючи на це, він чудовий, і якщо ви не страждаєте вЧитати далі
Спалене серцеТакий рожево-червоно-коричневий. Дуже гарно. Я очікувала, що він буде майже таким самим, як відтінок Blur Fudge, але насправді він більш маслянистий та зволожуючий, ніж Blur.