Чудовий відтінок для губМій улюблений відтінок для губ! Він приємно легкий, тому його зручно носити. Я думаю, що він також досить довго тримається на губах. Як людина з сухими губами, я ціную, що він зовсім не сушиЧитати далі
Темний колірЯ купила бальзам із сорбету, але, на жаль, колір набагато темніший, ніж на картинці, і має червонуватий підтон, хоча на картинці колір виглядає більш помаранчевим, в іншому в мене немає претЧитати далі
Відтінок 19Гарний відтінок, досить стійкий. Залишає ледь помітний.
Рекомендую відтінок 19 для осінньої палітри кольорів, переважно для глибокої осені.
Він також добре виглядає на шкірі з оливковим підтЧитати далі
Найкраща помадаЯк людина, яка любить темніші помади, мушу визнати, що Rom&nd Peeling Angdoo – найкраща помада, яку я коли-небудь пробувала. Гарний темніший відтінок, приємно пахне та довго тримається. РекоЧитати далі
Чудово підходить для сяючого природного виглядуВін має гарний природний сяючий ефект, навіть для тих, у кого менші губи. Він чудово підходить для автентичного корейського макіяжу або макіяжу в стилі доїнь. Загалом, бренд Rom&nd – це просЧитати далі
Спалене серцеТакий рожево-червоно-коричневий. Дуже гарно. Я очікувала, що він буде майже таким самим, як відтінок Blur Fudge, але насправді він більш маслянистий та зволожуючий, ніж Blur.
Чудовий відтінок для губМій улюблений відтінок для губ! Він приємно легкий, тому його зручно носити. Я думаю, що він також досить довго тримається на губах. Як людина з сухими губами, я ціную, що він зовсім не сушиЧитати далі
Темний колірЯ купила бальзам із сорбету, але, на жаль, колір набагато темніший, ніж на картинці, і має червонуватий підтон, хоча на картинці колір виглядає більш помаранчевим, в іншому в мене немає претЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу