Шампунь чудовий.Я користуюся післяпологовим шампунем. Я боялася випадіння волосся, але, здається, це не проблема. Після 3 місяців використання моє волосся стало міцнішим і густішим. Він творить дива. На жалЧитати далі
Дуже приємна емульсіяЧудовий продукт. Він більше нагадує силіконову емульсію, ніж олію. Консистенція дуже приємна, шовковиста. Аромат не дуже сильний, але приємний. Рекомендую.
Огляд протеїнового шовкового бальзаму MASIL 9Мені дуже сподобався цей кондиціонер. Після його використання моє волосся стає м’яким, гладеньким і блискучим, менше кучерявим і легше розчісується. Він особливо добре підходить для сухого, Читати далі
Гарне волоссяЯ завжди використовую його після шампуню та кондиціонера. Це чудовий засіб. Я залишаю його на волоссі щонайменше на 20 хвилин. Моя порада для кращого ефекту – обгорнути волосся фольгою. ТодіЧитати далі
Рекомендую 💗Має приємний аромат і дуже комфортно відчувається на шкірі голови. У мене чутлива шкіра, тому часто буває свербіж, але після цієї сироватки шкіра навпаки заспокоюється. Відчувається легкий пЧитати далі
Чудовий продукт.Оцет для волосся A’PIEU з малиною приємно здивував мене. Після його використання моє волосся стає легким, блискучим, а шкіра голови — справді свіжою та чистою. Аромат малини солодкий та приєЧитати далі
КремнійЧудовий крем ❤️ У мене досить суха шкіра, і водночас я ненавиджу лосьйони для тіла, які довго наносяться і довго вбираються. Цей крем — повна протилежність. Він миттєво вбирається, не залишаЧитати далі
ТЕРМОЗАХИСТ ДЛЯ ВОЛОССЯЦе мій улюблений крем для волосся. У мене пористе волосся, після випрямлення він надає йому гладкості та блиску. Однозначно рекомендую 💗
КрутаКороче, я остання, хто її спробував, ну супер, аналог Лореаль Профешн в жовтій банці, але з запахом набагато крутішим. Рекомендую, буду вибирати тепер їх по ціні, вони реально схожі. Для вбиЧитати далі
Шампунь чудовий.Я користуюся післяпологовим шампунем. Я боялася випадіння волосся, але, здається, це не проблема. Після 3 місяців використання моє волосся стало міцнішим і густішим. Він творить дива. На жалЧитати далі
Дуже приємна емульсіяЧудовий продукт. Він більше нагадує силіконову емульсію, ніж олію. Консистенція дуже приємна, шовковиста. Аромат не дуже сильний, але приємний. Рекомендую.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу