Гарне волоссяЯ завжди використовую його після шампуню та кондиціонера. Це чудовий засіб. Я залишаю його на волоссі щонайменше на 20 хвилин. Моя порада для кращого ефекту – обгорнути волосся фольгою. ТодіЧитати далі
Рекомендую 💗Має приємний аромат і дуже комфортно відчувається на шкірі голови. У мене чутлива шкіра, тому часто буває свербіж, але після цієї сироватки шкіра навпаки заспокоюється. Відчувається легкий пЧитати далі
Чудовий продукт.Оцет для волосся A’PIEU з малиною приємно здивував мене. Після його використання моє волосся стає легким, блискучим, а шкіра голови — справді свіжою та чистою. Аромат малини солодкий та приєЧитати далі
ТЕРМОЗАХИСТ ДЛЯ ВОЛОССЯЦе мій улюблений крем для волосся. У мене пористе волосся, після випрямлення він надає йому гладкості та блиску. Однозначно рекомендую 💗
Шампунь чудовий.Я користуюся післяпологовим шампунем. Я боялася випадіння волосся, але, здається, це не проблема. Після 3 місяців використання моє волосся стало міцнішим і густішим. Він творить дива. На жалЧитати далі