Чудовий продукт Я дуже рекомендую цей тонік, він дуже приємний на шкірі, я використовую його вже тиждень, потім побачу. У мене чутлива шкіра і мені це підходить :))
вірний помічникКористуюся цим тоніком вже більше місяця поспіль і одним словом «вау». Спробувала кілька з них - від рожевої води до інших адептів корейської косметики. Цей тонік чудово шарується, легкий, нЧитати далі
Чудово підходить для ранку.Упаковка трохи непрактична, тому що її важко дістати з тюбика, але в іншому мені нема на що скаржитися, тому що це надзвичайно хороший продукт. ❤️
Чудовий тонерДобре зволожує та підготовляє шкіру, має легкий аромат та рідку консистенцію. Я користуюся сироваткою і емульсією з цієї лінії, мені подобається їх ефект. Після тижня використання моя шкіра Читати далі