Приємний туман.Дуже приємний туман, досить парфумований, але приємний. Моїй шкірі це подобається, плюс додає пробіотики. Єдиний мінус - це дозування, помпа не робить приємного розпилення, а більше в одномуЧитати далі
М'яка шкіраТонік легкий, водянистої текстури, добре вбирається та зволожує. Без парфумів та липкого фільтра. Я використовую його щонайменше у два шари, тоді ефект помітніший, шкіра м’яка та гладенька.
Приємний туман.Дуже приємний туман, досить парфумований, але приємний. Моїй шкірі це подобається, плюс додає пробіотики. Єдиний мінус - це дозування, помпа не робить приємного розпилення, а більше в одномуЧитати далі
М'яка шкіраТонік легкий, водянистої текстури, добре вбирається та зволожує. Без парфумів та липкого фільтра. Я використовую його щонайменше у два шари, тоді ефект помітніший, шкіра м’яка та гладенька.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу