ТонерЯ отримав на пробу зразок і був приємно здивований. Гарно живить і зволожує шкіру. Не пахне і не залишає «слідів». Я наносив його безпосередньо на шкіру, щоб він тримався довше :-) Тепер замЧитати далі
Приємний туман.Дуже приємний туман, досить парфумований, але приємний. Моїй шкірі це подобається, плюс додає пробіотики. Єдиний мінус - це дозування, помпа не робить приємного розпилення, а більше в одномуЧитати далі
ТонерЯ отримав на пробу зразок і був приємно здивований. Гарно живить і зволожує шкіру. Не пахне і не залишає «слідів». Я наносив його безпосередньо на шкіру, щоб він тримався довше :-) Тепер замЧитати далі
Приємний туман.Дуже приємний туман, досить парфумований, але приємний. Моїй шкірі це подобається, плюс додає пробіотики. Єдиний мінус - це дозування, помпа не робить приємного розпилення, а більше в одномуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу