ТонерЯ отримав на пробу зразок і був приємно здивований. Гарно живить і зволожує шкіру. Не пахне і не залишає «слідів». Я наносив його безпосередньо на шкіру, щоб він тримався довше :-) Тепер замЧитати далі
Приємний тонікОдин з моїх улюблених тоніків. Мені подобається розмір упаковки, якої вистачає надовго. У мене чутлива шкіра, схильна до почервоніння, і він мене не подразнює. Приємна консистенція, трохи гуЧитати далі
ТонерМожливо, це був мій перший тонік, який я спробував, і я дуже задоволений... після кількох днів використання я відчув зміни. Я думаю, я віддаю перевагу цьому бренду.
ТонерЯ отримав на пробу зразок і був приємно здивований. Гарно живить і зволожує шкіру. Не пахне і не залишає «слідів». Я наносив його безпосередньо на шкіру, щоб він тримався довше :-) Тепер замЧитати далі
Приємний тонікОдин з моїх улюблених тоніків. Мені подобається розмір упаковки, якої вистачає надовго. У мене чутлива шкіра, схильна до почервоніння, і він мене не подразнює. Приємна консистенція, трохи гуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу