гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу