Балансуючий гель PY 💙Я люблю всі продукти «блакитної лінії» Pyunkang Yul (крім ATO), але цей гель справді виділяється. Чудово «замикає» вологу всередині шкіри, не залишаючи відчуття тяжкості. У мене чутлива комбЧитати далі
зволожуюча бомбаГель чудово підходить для літа, я використовую його переважно для тіла та шиї, він досить швидко вбирається та добре зволожує. Особисто я віддаю йому перевагу перед гелем алое.
АлоеЯ дуже задоволена цим продуктом. Він діє на подразнену шкіру, незначні травми та сонячні опіки. Ефект миттєвий. Продукт не жирний, але водночас зволожує, тому підходить для всіх типів шкіри!Читати далі
Легкий гелевий кремГель-крем має легку текстуру і не обтяжує шкіру. На зиму мені не підходить, тому що у мене суха шкіра і я старший. Але для літа, в жарку погоду, було чудово. Я використовую його тільки в тепЧитати далі
Балансуючий гель PY 💙Я люблю всі продукти «блакитної лінії» Pyunkang Yul (крім ATO), але цей гель справді виділяється. Чудово «замикає» вологу всередині шкіри, не залишаючи відчуття тяжкості. У мене чутлива комбЧитати далі
зволожуюча бомбаГель чудово підходить для літа, я використовую його переважно для тіла та шиї, він досить швидко вбирається та добре зволожує. Особисто я віддаю йому перевагу перед гелем алое.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу