Супер масло!Для мене найкраща олійка для зняття макіяжу! Добре справляється з макіяжем, а шкіра після нього ніжна😊. Маю вже десь третю пачку і міняти не збираюся.
гарний вибірНа вигляд вода двофазна, рідка з перламутровою суспензією.
Відразу варто зазначити, що маю суху шкіру. Використовую воду вранці, після сну. Вона так живить і очищає шкіру, що немає необхіднЧитати далі
Супер масло!Для мене найкраща олійка для зняття макіяжу! Добре справляється з макіяжем, а шкіра після нього ніжна😊. Маю вже десь третю пачку і міняти не збираюся.