Чудовий гель 🤍🩵Добре очищує, не сушить шкіру.
Ідеально підійшов для нормальної та чутливої шкіри. Використовую після гідрофільної олії у вечірній рутині.
Має легкий аромат.
Чудове очищення Замовила вперше. Дуже приємно пахне, піниться та прекрасно очищає шкіру обличчя. Економний у використанні. Користуюсь вже місяць і ще не закінчився засіб.
Буду замовляти ще
Чудовий гель 🤍🩵Добре очищує, не сушить шкіру.
Ідеально підійшов для нормальної та чутливої шкіри. Використовую після гідрофільної олії у вечірній рутині.
Має легкий аромат.
Чудове очищення Замовила вперше. Дуже приємно пахне, піниться та прекрасно очищає шкіру обличчя. Економний у використанні. Користуюсь вже місяць і ще не закінчився засіб.
Буду замовляти ще
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу