упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Чудовий BB-крем з SPFСпочатку я отримала цей крем як пробник, і він ідеально підійшов до мого тону шкіри, він не жовтуватий і не червонуватий, має нейтральний підтон, що мені дуже подобається. Він має гарну консЧитати далі
упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу