упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу