Чудово, і це працюєЯ продовжую його замовляти. Чудова консистенція, не надто жирний і не надто водянистий, він ідеально вбирається, і мої кола під очима справді зникли після його використання. І я відчуваю, щоЧитати далі
Особливий ароматМаска залишає обличчя приємним і гладеньким, як це зазвичай буває з нічними масками, текстура м’яка та приємна. Вона ідеально підходить після дня з повним макіяжем.
Я знімаю одну зірку за аЧитати далі
Абсолютна сенсаціяМені цікаво, якою вона буде, я спробую за таку ціну.
Маска прийшла додому, і я взялася за неї. Я нанесла її на обличчя, дуже ціную шпатель для нанесення. Через деякий час вона почала змінюваЧитати далі
вершки Крем густий і приємний, його потрібно правильно наносити згідно з інструкцією :) У мене суха шкіра і я іноді наношу його на ноги або інші сухі місця🤍 це супер
Він недостатньо зволожує і погано пахне.Крем має чудову текстуру та приємно охолоджує. Але я не відчуваю себе достатньо зволоженою, і це пахне туалетним ароматом (або бабусиними духами)
Охолоджуючий кремКрем дуже сильно охолоджує ноги, тому не використовуйте занадто багато. Він жодним чином не зволожує, тому справді в першу чергу призначений для полегшення важких ніг.
Чудово, і це працюєЯ продовжую його замовляти. Чудова консистенція, не надто жирний і не надто водянистий, він ідеально вбирається, і мої кола під очима справді зникли після його використання. І я відчуваю, щоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу