вершки Крем густий і приємний, його потрібно правильно наносити згідно з інструкцією :) У мене суха шкіра і я іноді наношу його на ноги або інші сухі місця🤍 це супер
вершки Крем густий і приємний, його потрібно правильно наносити згідно з інструкцією :) У мене суха шкіра і я іноді наношу його на ноги або інші сухі місця🤍 це супер