Задоволення 100%Я шукала «більш натуральну» косметику, у мене зріла, комбінована шкіра зі схильністю до періодичного акне... Крем чудово вбирається, не липкий, не залишає відчуття жирності на шкірі, легкий.Читати далі
Задоволення 100%Я шукала «більш натуральну» косметику, у мене зріла, комбінована шкіра зі схильністю до періодичного акне... Крем чудово вбирається, не липкий, не залишає відчуття жирності на шкірі, легкий.Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу