ВершкиЯ прочитала відгуки, і про цей продукт були дуже позитивні відгуки. Мушу сказати, що я задоволена покупкою. Шкіра навколо очей була помітно сухою, приблизно у віці 50 років вона втратила елаЧитати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Задоволення 100%Я шукала «більш натуральну» косметику, у мене зріла, комбінована шкіра зі схильністю до періодичного акне... Крем чудово вбирається, не липкий, не залишає відчуття жирності на шкірі, легкий.Читати далі
ВершкиЯ прочитала відгуки, і про цей продукт були дуже позитивні відгуки. Мушу сказати, що я задоволена покупкою. Шкіра навколо очей була помітно сухою, приблизно у віці 50 років вона втратила елаЧитати далі
Легкий приємний кремКрем чудово легкий і дуже швидко вбирається, він зовсім не жирний і не липкий. Шкіра чудово гладенька та живлена, на відміну від інших важких кремів, він не викликає акне.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу