Дивовижний бальзам!Цей бальзам повністю змінив мою шкіру! Я використовую його щовечора перед сном. Він трохи густіший, має схожу текстуру з вазеліном, потрібен деякий час, щоб вбратися після нанесення, але насЧитати далі
НеперевершенийНайкраща сироватка, яку я пробувала. Вона заспокоює, матує, загоює та зволожує шкіру. Я страждаю від розширених пор, і після цієї сироватки вони менш помітні. Упаковка також чудова.
СироваткаСироватка добре підходить для чутливої, проблемної шкіри. Я використовую її щоразу, коли моя шкіра подразнена та стягнута. Я використовую її переважно ввечері, а вранці моя шкіра зволожена тЧитати далі
Легкий, приємний кремЯ замовила його бо отримала в подарунок пробну версію і він мені сподобався. Крем класно зволожує і заспокоює шкіру. Можливо не всім підійде, але для моєї шкіри він ідеальний. А ще мені дужеЧитати далі
Чудово підходить для шкіри 35+Я приємно здивована, добре піниться і вже після першого використання видно, що шкіра чистіша, світліша, пори на носі та лобі менше забиваються. Єдина скарга – важко змивається холодною водоюЧитати далі
Приємний кремКрем має легку консистенцію з ледь помітним ароматом бергамоту. Якби я не отримала пробник, я б, мабуть, не купила крем, бо хвилювалася б щодо парфумів, але не можу сказати, що крем подразнюЧитати далі
Тонік для заспокоєння з чайним деревом IunikЧудовий тонік, шкіра відчувається свіжою після використання, тримається дуже довго, не залишає відчуття липкості на шкірі. Рідка консистенція, легко наноситься. Однак, він сильніший, ніж я оЧитати далі
Гарний тонік без активних інгредієнтівТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Легко зволожує, не залишає липкого відчуття на шкірі. Швидко поглинається. Без активних інгредієнтів. Зелений чай заспокоює шкіру.
Відмінне очищення Приємно пахне, гарно піниться. В мене проблемна жирна обезводнена шкіра, схильна до висипань. Тобто справжнє комбо 😅 Цей гель чудово очищує обличчя. Буду замовляти ще
Ідеально :)Ця маска просто чудова! Моя шкіра нещодавно погіршилася, у мене знову з'явилося чимало вугрів (ті болючі, більші горбики), я використовувала маску на ніч, а вранці горбики вже зовсім не боліЧитати далі
Дивовижний бальзам!Цей бальзам повністю змінив мою шкіру! Я використовую його щовечора перед сном. Він трохи густіший, має схожу текстуру з вазеліном, потрібен деякий час, щоб вбратися після нанесення, але насЧитати далі
НеперевершенийНайкраща сироватка, яку я пробувала. Вона заспокоює, матує, загоює та зволожує шкіру. Я страждаю від розширених пор, і після цієї сироватки вони менш помітні. Упаковка також чудова.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу